MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8703076
nr 870 3076
Ett par, Gustavianska, Tidigt 1800-tal, provinsiella, bemålade
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:35:46
20/1 15:04:17